All Products
Keywords [ bar lcd panel ] match 117 Products.
38 inch Bar Type TFT LCD Advertising Indoor&Outdoor Bus Transportation Application
| Name: | LCD Advertising Machine |
|---|---|
| Panel Size: | 38" |
| Resolution: | 1920*540 |
High Brightness Bar Type LCD Display in 9-88" Panel Size and 500-2500 Typ. Brightness
| Panel Size: | 9-88" |
|---|---|
| Brightness: | 500-2500 (Typ.) |
| Packaging Details: | Cartons or wooden cases |
16.3 Inch Bar Type Taxi Advertising Display 1920*285 LVDS 800nits
| Name: | Taxi Advertising Display |
|---|---|
| Panel Size: | 16.3" |
| Resolution: | 1920*285 |
16.9 Inch Bar Type Taxi Advertising Screen 1920*624 LVDS 800nits
| Name: | Taxi Advertising Screen |
|---|---|
| Panel Size: | 16.9" |
| Resolution: | 1920*624 |
19.1 Inch Bar Type Bus Advertising Display 1920*340 LVDS 700nits
| Name: | Bus Advertising Display |
|---|---|
| Panel Size: | 19.1" |
| Resolution: | 1920*340 |
28.4 Inch Cutting Display With 1920*511 Brightness Customization Support Outdoor Application
| Name: | Bar LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 28.4" |
| Resolution: | 1920*511 |
28 Inch Special TFT Display 1920×360 Dedicated to Outdoor Bus Station Equipment
| Name: | Bar LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 28.0" |
| Resolution: | 1920*360 |


