|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 19.4” |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*510 | Brightness: | 700 Nits |
| Active Area: | 476.68*126.6mm | Overall Size: | 500*150*32mm |
| Highlight: | 19.4 inch Digital Advertising Boards,Digital Advertising Boards 1920*510,Commerical LCD Screen For Advertising |
||
19.4 inch 1920*510, 700nit, Android system, high contrast, Software for sending messages
Specifications ►
LCMA-RX0194ZJ01-C070
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 19.4 inch |
| Model | LCMA-RX0194ZJ01-C070 |
| Machine type | With Android board |
| Brightness | 700 nits |
| Power Consumption | 15W |
| Resolution | 1920*510 |
| Active Area | 476.68*126.6mm |
| Overall Size | 500*150*32mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Aspect Ratio | 16:4.24 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews