|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 19.2” |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1900*360 | Brightness: | 500 Nits |
| Active Area: | 476.64*89.37mm | Overall Size: | 499*112.6*32mm |
| Highlight: | 19.2 inch LCD Advertising Machine,LCD Advertising Machine 1900*360,LCD Advertising Display 500nit |
||
19.2 Inch LCD Advertising Machine 1900*360 LCD Advertising Display 500nit
Specifications ►
LCMA-RX0192ZJ01-C050
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 19.2 inch |
| Model | LCMA-RX0192ZJ01-C050 |
| Brightness | 500 nits |
| Power Consumption | 8W |
| Resolution | 1900*360 |
| Active Area | 476.64*89.37mm |
| Overall Size | 499*112.6*32mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Aspect Ratio | 16:3 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews