|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 19.7” |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1900*624 | Brightness: | 1000 Nits |
| Active Area: | 476.6*154.9mm | Overall Size: | 503*182.2*31.5mm |
| Highlight: | 19.7 Inch LCD Advertising Equipment,LCD Advertising Equipment 1900*624,LCD Advertising Equipment High Contrast |
||
19.7 inch 1900*624, 1000nit, Android system, high contrast, Software for sending messages
Specifications ►
LCMA-RX0197ZJ01-C100
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 19.7 inch |
| Model | LCMA-RX0197ZJ01-C100 |
| Brightness | 1000 |
| Power Consumption | 24W |
| Resolution | 1900*624 |
| Active Area | 476.6*154.9mm |
| Overall Size | 503*182.2*31.5mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:5.2 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | -20~85℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews