|
Product Details:
|
| Name: | Digital Advert Display Screens | Panel Size: | 21.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 5000 Nits |
| Active Area: | 476.64*268.11mm | Overall Size: | 509.33*297.75*65mm |
| Highlight: | 21.5 Inch Digital Advert Display Screens,Digital Advert Display Screens 1920*1080,Digital Advert Display Screens 5000nit |
||
21.5 inch 1920*1080, 5000nit, Android system, high contrast, Software for sending messages
Specifications ►
LCMA-RX0215ZJ08-Z500
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 21.5 inch |
| Model | LCMA-RX0215ZJ08-Z500 |
| Machine type | With Android board |
| Brightness | 5000 |
| Power Consumption | 127 W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 476.64*268.11mm |
| Overall Size | 509.33*297.75*65mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | -20~85℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews