|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 27.5 Inch |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*137 | Brightness: | 1000 Nits |
| Active Area: | 698.4*50mm | Overall Size: | 722.1*78.8*25mm |
| Highlight: | 27.5 inch Advertising Screen Display,Advertising Screen Display 1920*137,Advertising LCD Screen 1000nit |
||
27.5 Inch Advertising Screen Display 1920*137 Advertising LCD Screen 1000nit
Specifications ►
LCMA-RX0275ZJ01-C100
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 27.5 inch |
| Model | LCMA-RX0275ZJ01-C100 |
| Brightness | 1000 nits |
| Power Consumption | 12W |
| Resolution | 1920*137 |
| Active Area | 698.4*50mm |
| Overall Size | 722.1*78.8*25mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1400:1 |
| Aspect Ratio | 16:1.15 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews