|
Product Details:
|
| Name: | Digital Advertising Screen | Panel Size: | 32" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 4000 Nits |
| Active Area: | 698.4*392.85mm | Overall Size: | 732*431.3*85mm |
| Highlight: | 32 Inch Digital Advertising Screen,Digital Advertising Screen 4000nits,Big LCD Screen For Advertising |
||
32 inch 1920*1080, 4000nits, 0-50℃ Display function
Specifications ►
LCMA-RX0320ZJ03-Z400
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320ZJ03-Z400 |
| Machine type | Display function |
| Brightness | 4000 |
| Power Consumption | 144W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Overall Size | 732*431.3*85mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews