|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 32" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 300 Nits |
| Active Area: | 698.6*394.5mm | Overall Size: | 732*431.3*85mm |
| Highlight: | 32 inch Advertising Touch Screen,Advertising Touch Screen 300nit,Digital Advertising Display Screens |
||
32 Inch Advertising Touch Screen 300nit Digital Advertising Display Screens
Specifications ►
LCMA-RX0320ZJ04-C030 V1
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size(inch) | 32 |
| Model | LCMA-RX0320ZJ04-C030 V1 |
| Brightness | 300 nits |
| Power Consumption | 28 W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 698.6*394.5mm |
| Overall Size | 732*431.3*85mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews