|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 35 Inch |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 3840*446 | Brightness: | 1000 Nits |
| Active Area: | 878.11*100.5mm | Overall Size: | 924*147*49.9mm |
| Highlight: | 35inch LCD Advertising Machine,LCD Advertising Machine 3840*446,LCD Advertising Equipment 1000nits |
||
35inch LCD Advertising Machine 3840*446 1000nits 0-50℃ Display function
Specifications ►
LCMA-RX0350ZJ01-C100
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 35 inch |
| Model | LCMA-RX0350ZJ01-C100 |
| Machine type | Display function |
| Brightness | 1000 nits |
| Power Consumption | 56W |
| Resolution | 3840*446 |
| Active Area | 878.11*100.5mm |
| Overall Size | 924*147*49.9mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 4800:1 |
| Aspect Ratio | 16:1.85 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews