|
Product Details:
|
| Name: | LCD Advertising Machine | Panel Size: | 36 Inch |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 3840*1080 | Brightness: | 800 Nits |
| Active Area: | 878.11*242.68mm | Overall Size: | 926*293*42mm |
| Highlight: | 36 Inch LCD Advertising Machine,LCD Advertising Machine Android System,LCD Advertising Display Screen 800nit |
||
36 Inch LCD Advertising Machine 800nit 3840*1080 With Android System
Specifications ►
LCMA-RX0360ZJ01-C080
| Brand | Rogin |
| Series | Commerical Display Machine |
| Panel Size | 36 inch |
| Model | LCMA-RX0360ZJ01-C080 |
| Brightness | 800 nits |
| Power Consumption | 29.5W |
| Resolution | 3840*1080 |
| Active Area | 878.11*242.68mm |
| Overall Size | 926*293*42mm |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 4800:1 |
| Aspect Ratio | 16:4.5 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0-50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews