|
Product Details:
|
| Name: | Square LCD Display | Panel Size: | 22 Inch |
|---|---|---|---|
| Brightness: | 400 Nits | Resolution: | 1920*1920 |
| Active Area: | 394.56*394.56mm | Overall Size: | 409.56*409.56*7.6mm |
| Highlight: | 22 Inch Square LCD Display,Square LCD Display 1920*1920,400nits LVDS LCD Module |
||
| Attribute | Value |
|---|---|
| Name | Square LCD Display |
| Panel Size | 22 inch |
| Brightness | 400 nits |
| Resolution | 1920*1920 |
| Active Area | 394.56*394.56mm |
| Overall Size | 409.56*409.56*7.6mm |
22 inch Square LCD Display 1920*1920 400nits 0-50℃ LVDS LCD Module
| Model | LCMA-RX0220TB01-C040 |
| Brand | Rogin |
| Series | Square LCD Display |
| Panel Size | 22 inch |
| Machine Type | LCD Module |
| Brightness | 400 nits |
| Power Consumption | Subject to the specification sheet |
| Resolution | 1920*1920 |
| Active Area | 394.56*394.56mm |
| Overall Size | 409.56*409.56*7.6mm |
| Backlight Type | WLED |
| Aspect Ratio | 1:1 |
| Touch Panel | Optional |
| Operating Temperature | 0~50℃ |
Contact Person: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews