All Products
9 Inch Bar-Type TFT LCD Display for Smart Home Appliance Control Interface
| Panel Size: | 9" |
|---|---|
| Resolution: | 1280*448 |
| Brightness: | 500 (Typ.) |
65 Inch High Brightness TFT Display With 4K Resolution with 3500nits Brightness
| Name: | 65 Inch LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 65" |
| Resolution: | 3840*2160(4K) |
65 Inch Support 3500nits Outdoor Application Area For Completed Machine
| Name: | 65 Inch LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 65" |
| Resolution: | 3840*2160 |
21.9 inch Industrial Bar-Type TFT LCD Screen for Factory Automation Monitors
| Panel Size: | 21.9" |
|---|---|
| Resolution: | 1920*712 |
| Brightness: | 1000 (Typ.) |
49.5 Inch High-Brightness Bar-Type TFT LCD Module for Outdoor Digital Signage
| Name: | Bar Type LCD |
|---|---|
| Panel Size: | 49.5" |
| Resolution: | 1920*540 |
65 Inch High Brightness Panel 3840*2160 3500nits Outdoor Advertising Machine
| Name: | 65 Inch LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 65" |
| Resolution: | 3840*2160 |
Bar-Type TFT LCD Display Module for Automotive Instrument Cluster & Vehicle Application
| Name: | Bar Type LCD |
|---|---|
| Panel Size: | 19.4" |
| Resolution: | 1920*519 |
19 inch LCD display 500nits 1280*1024 LCMA-RX0190GB01-C050
| Panel Size: | 19" |
|---|---|
| Resolution: | 1280*1024 |
| Brightness: | 500 (Typ.) |
19 Inch LCD Display 1280*1024 LVDS 800nits Wide Temperature LCMA-RX0190GB03-C080
| Name: | 19 Inch LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 19" |
| Resolution: | 1280*1024 |
19inch LCD Solution With Resolution 1280*1024 500nits Brightness LCMA-RX0190GB01-C050
| Name: | 19 Inch LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 19 Inch |
| Resolution: | 1280*1024 |


